W dniu wczorajszym odbył się VIII Memoriał im. płk. Jarosława Florczaka, poświęcony pamięci byłego ucznia SSP5 Wołomin, siatkarza wołomińskiego klubu siatkarskiego Huragan, funkcjonariusza BOR który zginął na służbie w Smoleńsku. Tegoroczny przebieg memoriału był inny niż wszystkie ze względu na sytuację epidemiologiczną, odbywał się bez udziału publiczności z ograniczoną ilością gości. Do rozgrywek również przyjęto mniejszą ilość uczestników. Wystartowało 12 drużyn, a trzy pierwsze miejsca zajęli :

1 miejsce UKS Iskra Warszawa

2. KS Metro I Warszawa

3. UKS TRÓJKA I Kobyłka.

Patronat nad wydarzeniem objęli. Minister Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu prof. Piotr Gliński, Służba Ochrony Państwa, Polski Związek Piłki Siatkowej, Mazowiecki Związek Piłki Siatkowej, Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan, OSiR Wołomin, Siatkarskie Ośrodki Sportowe, Fundacja Byłych Funkcjonariuszy BOR. Sponsorami wydarzenia byli: Gaz Media Projekt Sp. z o.o., Światłowód Wołomin, MZO Wołomin, firma Black Falcon. Patronat medialny: Radio Fama i Wieści Podwarszawskie.

Dziękujemy za przybycie : Rodzinie świętej pamięci płk. Jarosława Florczaka, Pani Beacie Florczak z córką Natalią, bratu pułkownika Panu Pawłowi Florczakowi, Zastępcy Komendanta SOP płk. Krzysztofowi Królowi, Prezesowi MWZPS Jarosławowi Miałkowskiemu, Burmistrz Wołomina Elżbiecie Radwan, byłym funkcjonariuszom BOR w szczególności gen. Pawłowi Bielawnemu i Dariuszowi Dmowskiemu, Dyrektor SSP5 Pani Izabeli Sieradzkiej, trenerom i zawodnikom. Jak co roku swoją w pamięć o płk. Jarosławie Florczakowi podkreślił Prezydent Aleksander Kwaśniewski kierując list do uczestników i fundując nagrodę specjalną. Gratulujemy zwycięzcom, mamy nadzieję, ze wszyscy uczestnicy byli zadowoleni ze swojej gry.

Podczas memoriału uroczyście pożegnaliśmy i pogratulowaliśmy osiągnięć trenerowi i chłopcom z rocznika 2006, którzy w tym roku opuszczą mury SSP5 Wołomin. Szczególne podsumowanie ich osiągnięć przedstawił Prezes MWZPS Pan Jarosław Miałkowski. Dziękujemy patronom, sponsorom, wolontariuszom i wszystkim tym, dzięki którym ten memoriał powstał i trwa do dzisiaj. Memoriał poświęcony pamięci, poległemu na służbie funkcjonariuszowi BOR pułkownikowi. Jarosławowi Florczakowi , przechodzi do historii.

#UKS5#SOP#PZPS#MWZPS#SPORTOWASZKOŁAPODSTAWOWANR5#ELŻBIETARADWANBURMISTRZWOŁOMINA

#OSiRWOŁOMIN#WIESCIPODWARSZAWSKIE#GAZMEDIAPROJEKTSPZOO#ŚWIATŁOWÓDWOŁOMIN

Wkrótce galeria z turnieju!


Poprzedni wpis

2021-05-23 13:38:00

"Trójka" siódma na Mazowszu

Następny wpis

2021-06-03 07:38:00

Igor zagrał w TNO!

Sponsorzy

Partnerzy